Centrum Symulacji Medycznych

Kontaktul. Kurpińskiego 19, 85-096 Bydgoszcz
tel.: +48 52 585-35-35
e-mail: csm@cm.umk.pl

Zawody symulacji medycznej – zaproszenie

Zapraszamy studentów kierunków medycznych do udziału w ekscytującym wydarzeniu jakim są zawody symulacji medycznej. Od kilku lat uczelnie medyczne organizują lokalne zawody symulacji medycznej, na których wyłaniany jest najlepszy zespół reprezentujący uczelnię na zawodach międzyuczelnianych, które w tym roku odbędą się w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym Czekamy na studentów Collegium Medicum im Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. W trakcie zawodów zespoły będą rywalizować w kilku symulowanych scenariuszach klinicznych wymagających wiedzy, umiejętności klinicznych, pracy zespołowej i komunikacji.

Warunkiem udziału w lokalnych Zawodach Symulacji Medycznej CM UMK jest rejestracja, która kończy się w dniu 28.02.2018 r.

Uczestnikami zawodów mogą być osoby posiadające status studenta CM na kierunkach: lekarskim, pielęgniarstwo, położnictwo oraz ratownictwo medyczne. Do rejestracji przystąpić mogą drużyny 5-6 osobowe, w skład których wchodzić będzie min. jedna osoba z kierunku lekarskiego oraz min. jedna osoba z kierunku pielęgniarstwo. Pojedyncze osoby również mogą się rejestrować – na spotkaniu roboczym zostaną z nich sformowane drużyny.

Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rejestracji w sytuacji, gdy zbierzemy 5 zespołów.

Termin zawodów przewidywany jest w miesiącu kwietniu i zostanie podany po zakończonej rejestracji.

Formularz zgłoszeniowy, który należy wysłać na adres m.wardzinski@cm.umk.pl do 28.02.2018 r.

Wszelkie pytania dotyczące zawodów proszę kierować na adres e-mail: m.wardzinski@cm.umk.pl

Logo Fundusze Europejskie - Rzeczposoplita Polska - Unia Europejska

Projekt pn. „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020