Współpraca CSM z kołami naukowymi – zasady

Centrum Symulacji Medycznych CM chętnie współpracuje ze Studenckimi Kołami Naukowymi Collegium Medicum UMK

Jeżeli w ramach działalności koła planujecie Państwo odbyć zajęcia w CSM, należy za pośrednictwem poczty e-mail na adres csm@cm.umk.pl przesłać pakiet informacji:

1. Nazwę koła naukowego i dane opiekuna koła (nazwisko imię, telefon, e mail).
  2. Temat; zakres zajęć; rodzaj sali symulacyjnej i jej wyposażenie – trenażery, symulatory i sprzęt medyczny.
  3. Propozycje terminów odbycia zajęć i czas przeznaczony na zajęcia.
  4. Dane osoby, która będzie prowadzić zajęcia (nazwisko i imię, telefon, e-mail).

Po ocenie możliwości zrealizowania zajęć w proponowanych terminach – prześlemy informację zwrotną i dopiero po uzyskaniu takiej zgody będzie możliwe dokonanie elektronicznej rezerwacji sali.