Centrum Symulacji Medycznych

Kontaktul. Kurpińskiego 19, 85-096 Bydgoszcz
tel.: +48 52 585-35-35
e-mail: csm@cm.umk.pl

Rezerwacja zajęć i sal w CSM

Zajęcia w semestrze zimowym 2020/2021
Bardzo prosimy o jak najszybsze dokonanie rezerwacji sal, w których będą realizowane zajęcia w semestrze zimowym 2020/2021 roku. Zgłoszona rezerwacja, najlepiej na cały semestr, pozwoli na racjonalne rozplanowanie czasu pracy instruktorów i techników symulacji medycznej, a także lepsze przygotowanie pracowni i symulatorów do zajęć. Poniżej zamieszczamy instrukcję rezerwacji sal poszerzoną o kilka dodatkowych informacji ułatwiających i poprawiających przygotowanie CSM do realizacji zajęć.

Instrukcja Rezerwacji Sal w CSM aktualizacja 31/10/2018

Prosimy również o przekazywanie studentom najważniejszych zasad odbywania zajęć w CSM:

Szanowni Państwo – pracownicy naukowo-dydaktyczni, którzy planują prowadzenie zajęć w warunkach symulowanych:

1. Zapraszamy do zarejestrowania tych zajęć w Systemie Rezerwacji Sal dokonując wyboru Sali oraz zaznaczając datę i godziny realizacji zajęć.
    W razie problemów proszę o kontakt michal.wisniewski@cm.umk.pl
  2. Instruktorzy i technicy symulacji przygotują zarówno salę jak i symulator do zaplanowanych przez Państwa zajęć pod warunkiem dostarczenia minimum na dwa dni przed zajęciami scenariusza klinicznego według szablonu
    Szablon scenariusza
    Scenariusz należy przesłać na adres zofia.tekien@cm.umk.pl
  3. Instruktorzy symulacji medycznej służą w wolnym czasie pomocą dla nauczycieli, którzy nie mieli możliwości brania udziału w szkoleniach z zakresu prowadzenia zajęć na podstawie scenariuszy z symulatorem wysokiej wierności. Na spotkania szkoleniowe można umawiać się telefonicznie lub e-mailowo.
    Numery telefonów i adresy e-mailowe do instruktorów CSM >>

Przedmioty i minimalny wymiar godzin, które powinny być zrealizowane w salach CSM – zgłoszone do realizacji we wniosku o dofinansowanie w projekcie „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w CM UMK”

Liczba godzin realizowanych metodami symulacji na kierunku lekarskim
 Ginekologia 8