Rezerwacja zajęć i sal w CSM

Rezerwacje sal w Centrum Symulacji Medycznych CM na rok akademicki 2023/2024

Rok akademicki zbliża się wielkimi krokami. Prosimy osoby planujące prowadzenie zajęć w Centrum Symulacji Medycznych CM o dokonywanie rezerwacji sal dydaktycznych na semestr zimowy roku akademickiego 2023/2024.

Pełna instrukcja dotycząca rezerwacji sal znajduje się poniżej:

Instrukcja Rezerwacji Sal w CSM

Zależy nam, aby jak najlepiej przygotować się do nadchodzących zajęć, w związku z tym dokonując rezerwacji prosimy o zwrócenie uwagi na poszczególne pola w systemie SRS:

1. Tytuł rezerwacji: należy wpisać prawidłową (zgodną z planem zajęć dydaktycznych) nazwę przedmiotu, kierunek studiów, rok studiów, liczebność grupy ćwiczeniowej.
  2. Komentarz: należy wpisać tytuł scenariusza i podstawowy zakres (mogą to być efekty kształcenia) i/lub sprzęt jaki będzie wykorzystywany w trakcie realizacji zajęć.

Kompletny scenariusz zaakceptowany przez kierownika jednostki należy przesłać na adres e-mail: csm@cm.umk.pl.

Obowiązujący szablon scenariusza dostępny jest tutaj:

Szablon scenariusza symulacji

W przypadku zajęć z procedur medycznych – należy dokładnie wpisać nazwy procedur, których wykonywania będą uczyć się studenci w trakcie zaplanowanych zajęć.

Wyposażenie sal w CSM jest dokładnie opisane i zamieszczone w zakładce Dydaktyka.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących rezerwacji sal prosimy o kontakt  z Panią lek. Iryną Matskiv, e-mail: iryna.matskiv@cm.umk.pl  lub pod numerem telefonu 52 585 60 30