Centrum Symulacji Medycznych

Kontaktul. Kurpińskiego 19, 85-096 Bydgoszcz
tel.: +48 52 585-35-35
e-mail: csm@cm.umk.pl

Sukces drużyny Collegium Medicum UMK na Ogólnopolskich Zawodach Symulacji

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Centrum Symulacji Medycznych w Rzeszowie

W walce o puchar starło się 12 drużyn z całej Polski. Interdyscyplinarne zespoły studentów zmagały się z 6 przygotowanymi dla nich konkurencjami. Uczestnicy zawodów brali także udział w przygotowanych dla nich warsztatach.

Całej drużynie serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku. Taki rezultat nie byłby możliwy do osiągnięcia, gdyby nie godziny spędzone na ćwiczeniach w Centrum Symulacji Medycznej. Szczególne podziękowania należą się opiekunce grupy - Karolinie Pakule, która z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem podjęła się przygotowania drużyny do zawodów, a także towarzyszyła i wspierała podczas zawodów.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.
Logo Fundusze Europejskie - Rzeczposoplita Polska - Unia Europejska

Projekt pn. „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020