Centrum Symulacji Medycznych

e-mail: csm@cm.umk.pl

Szkolenia we współpracy z CMKP

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że limit miejsc na część praktyczną szkolenia dla fizjoterapeutów, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych z zakresu wykonywania szczepień przeciw Covid – 19 został wyczerpany. Osoby, które przesłały formularz zgłoszeniowy i zakwalifikowały się do udziału w szkoleniu otrzymały link do systemu rezerwacji terminów. Pozostałe osoby zgłaszające się zostały umieszczone na liście osób rezerwowych. W przypadku zwolnienia się terminu osoby te będą powiadamiane o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu. Obecnie nie mamy informacji z Ministerstwa Zdrowia czy możliwa będzie organizacja kolejnych grup szkoleniowych w miesiącu maju.

***

Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu prowadzi rejestrację farmaceutów, diagnostów laboratoryjnych i fizjoterapeutów na bezpłatne szkolenie praktyczne przygotowujące do przeprowadzania szczepień ochronnych przeciwko COVID-19. Szkolenie jest realizowane we współpracy z CMKP. Centrum Symulacji Medycznych realizuje wyłącznie część praktyczną kursu.

Szkolenia odbędą się w Centrum Symulacji Medycznych CM przy ul. Kurpińskiego 19 w Bydgoszczy.

Do części praktycznej mogą przystąpić wyłącznie osoby, które zaliczyły część teoretyczną szkolenia.

Logo Fundusze Europejskie - Rzeczposoplita Polska - Unia Europejska

Projekt pn. „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020